Mesajı Okuyun
Old 10-09-2006, 10:09   #7
mehmettas022

bakın ben burda bir öğretmen olarak yazıyorum olay görünüğü gibi değil öğrenciler; öğretmenlerin elinden alınan otorite boşluğunu ele almış urumda yani öğrenciler öğretmenleri okul içinde dışında tehdit ve dövmeye başlamışlar bu durum karsısında öğretmenlerin yapacağı hiç bir şey yok bu olayı gericilik diye niteleyebilirisiniz saygı duyarım ama durum çok farklı bir boyutta bu kesin açıkçası entellikle çözülecek durum değil hak hukuk demek olmuyor malesef öğrenciler ergenlik döneminde ve onlara iyi doğru bir örnek varsa bin tane kötü örnek var onları doğru olan yaşam tarzına yöneltmek lazım ama öyle ama böyle bu şart..

siz avukatlar ne pahasına olursa olsun aldığınız davayı kazanmak istersiniz kaybetmek için kimse dava almaz..
bizimde her öğrencimiz bir davamızdır hiç birini kaybetmek istemeyiz ama öyle ama böyle..
biz hiç bir şey yapmadan olaylara seyirci oluğumuzu var sayalım;dersi anlatıp çık git bunun sonucundada maaşımızı alırız yaa rapor al hiç girme derse yine maas alırız ama su bir gerçek kimse gerisinde bıraktığı enkazla gurur duymaz..
ortada bir sorun var ama eskiden olmayan neden eskiden yoktu ama öğretmenlere eti senin kemiği benim denilirdi bu öğrencide bir otorite oluşturuyoru bu öğrencide bir saygınlık oluşturuyordu öğretmene karsı sosyal hayataki etkilerini görünce ama şimdi öyle değil şimdi urum çok değişik ve bu sorun var eğer bu sizi rıhatsız ediyorsa emin olun bunun çözümü entel davranmak olmaz ben burda kesinlikle dayak atılmalı demiyorum kesinlikle bene dayağa karsıyım ama bazı özel durumlara bu şart kaçınılmaz sizden ricam biraz empati kurup ona göre düşünmeniz