Mesajı Okuyun
Old 13-11-2006, 20:24   #9
Tiocfaidh

Sayın Admin,

Yapmış olduğum taraftar tarifine katılmayabilirsiniz, bu yüzden haklı da olabilirsiniz. Zaten 'taraftarlık' olarak adlandırdığım kültür tanımına taraftar olmayanların katıldığına hiç şahit olmadım. Siz yine insaflı davranıp 'fanatik' dediniz, bana holigan diyenler de oldu şimdiye kadar. Taraftarlığın ne olduğunu anlatıp daha fazla anlaşılmaz cümleler kurmak istemiyorum bu nezih sanal ortamda. O yüzden ortama ayak uydurup bir son veriyorum bu tartışmaya.

Seyda hanım,

Genelleme yapmış olsam da bazı istisnaların olduğunu kabul ediyorum, ama bunlar çok küçük istisnalar. 2004'te İnönü'de oynanan Bjk-Gs maçından önce Barbaros Bulvarı'nda Bjk formalı bir grup bayan tarafından kovalanan biri olarak bahsettiğiniz (istisna da olsa)oluşumun farkındayım. Gerçi biz bayan olmalarına hürmeten karşılık vermeyip kovalanıyor taklidi yaptık, ama Dişi Kartallar grubu olayı abartıp sağda solda "Gs tayfasıyla mevzuya girip hepsini dağıttık" gibi hayalperest, hayatın olağan akışına uymayan ve gerçek dışı söylemlerde bulundular. Sizin de belirttiğiniz gibi bayan taraftarlar ancak papazın çayırı ve çevresinde şiddete maruz kalırlar, o da onların seviyesi. Ramazanda oruç açamamaktan şikayet etmişsiniz, oruç açamamak biber gazıyla iftar etmekten iyidir, o yüzden bana bakarak moral bulabilirsiniz.

THS'nin yapısıyla bağdaşmayan ve kirlilik yaratan mesajlarımdan dolayı başta Admin olmak üzere herkesten özür dilerim. Ama bunlar bilinmesi gereken gerçeklerdi, yazmadan duramazdım.

Saygılar