Mesajı Okuyun
Old 11-07-2008, 09:46   #1
Konuk

Varsayılan Dün Akşam Şiddet Gördüm.

12 yıllık evliyim 11 yaşında bir kızım var eşimle anlaşarak severek evlendik fakat evliliğimiz süresince çok mutlu olamadık eşimin beni aldatmalarını defalarca öğrendim ama çocuğum ve çevre baskısı nedeniyle eşimi affederek evliliğimi devam ettirdim son zamanlarada çok fazla artan tartışmalarımız oluyor dün akşam eşimle arabada yine tartıştık ve beni yumruklamaya başladı eve gittikten sonrada kızkardeşlerimin evde olmasınıda düşünmeyerek yatak odasına beni götürüp kapıyı kitledi ve dövmeye devam etti şu anda iki kolumda morarmış durumda ayrıca eşimle oturuduğumuz ev banka kredisiyle alınmış kredi borcu benim üstüme olan ve tapuda ortak tapu eşim üstüne olan birde 12 bin ytl değerinde bir arabamız var ev 2006 yılında alındı araba bu yıl alındı ben çalışıyorum eşim devlet memuru boşanma davası açmamı evden özel eşyalarımı alarak gitmemi istedi sabah evinde arabanında kendisinin olduğunu bana mal yedirmeyeceğini söyledi ben özel bir şirkette çalışıyor ayda 1500 ytl maaş alıyorum 10 yıldır çalışıyorum ne yapmamı öneririsiniz kollarımın morluklarından dolayı rapor alabilirmiyim rapor alacak olsam eşimin bundan haberi olurmu ayrıca evimden ayrılmak istemiyorum evin bende kalmasını istiyorum ne yapabilirim lütfen açıklayısı ve yol gösterici olarak bilgi verirseniz sevinirim hukuki yardım almayı düşünüyorum ama önce sizlerin yol göstermesini rica ediyorum