Konu: Tehdİt
Mesajı Okuyun
Old 17-12-2011, 19:44   #1
Konuk11

Varsayılan Tehdİt

Merhabalar,bundan YaklaŞik 3 Yil Önce İnternet Üzerİnden Bİr Erkekle TaniŞtim 6 Ay Kadar ArkadaŞlik Ettİk.bu Sirada Ben Samİmİyetİne İnanarak Kendİsİne Aİlemden Ve YaŞadiĞim Sorunlardan Bahsettİm.bu Şahis Benİm YaŞadiĞim Şehİrde DeĞİl,fakat BİrkaÇ Kez Benİ GÖrmek İÇİn Buraya Geldİ.bİr SÜre Sonra Bu KİŞİnİn Alkol Problemİ OlduĞunu,daha Önce Bİ KaÇ Kez Cezaevİne GİrdİĞİnİ ÖĞrendİm.bana KarŞi Da Tehdİtkar DavraniŞlar Sergİlemeye BaŞlamiŞti.kendİsİyle GÖrÜŞmek İstemedİĞİmİ SÖyledİĞİmde Benİ Tehdİt Etmeye BaŞladi.Öncelerİ,ÇaliŞtiĞim İŞyerİne Gelİp Benİ Herkese Rezİl EdeceĞİnİ,olur Olmaz Şeyler SÖyleyeceĞİnİ,İnsan İÇİne Çikamayacak Hale GetİreceĞİnİ SÖylÜyordu.ben De KorktuĞum İÇİn Bİ SÜre Daha İdare Etmeye Karar Verdİm.daha Sonra Benİm YaŞadiĞim Yere Geldİ Ve Yaninda Sİlah OlduĞunu GÖrdÜm.bana Aİlemİn Yerİnİ BİldİĞİnİ Annemİ Babami ÖldÜreceĞİnİ,kardeŞlerİmİ Dİrİ Dİrİ YakacaĞini SÖyledİ,ben De Bu Durumu Anlatacak Kİmsem OlmadiĞi İÇİn Mecburen Bİ SÜre Daha Kendİsİyle GÖrÜŞtÜm.fakat Tehdİtler SÜreklİ Devam Ettİ.benİ Ve Aİlemİ ÖlÜmle Tehdİt EttİĞİ Mesajlari Polİse GÖsterdİm,bana Bu Mesajlardan HİÇbİrŞey Çikmaz,tehdİtler Sana DeĞİl Telefona Gelİyor Dedİler Ve Ben De Bunun Üzerİne Telefon Numarami Ve Evİmİ DeĞİŞtİrdİm.bu SÜre İÇerİsİnde Defalarca Kez İŞ Yerİmİ Aradi Fakat Kendİsİyle GÖrÜŞmeyİ SÜreklİ Reddettİm.bu Şekİlde Bana UlaŞamayinca Memleketİmdekİ MuhtarliĞi Arayip Numarami Alabİlmek İÇİn Bankadan AradiĞini Borcum OlduĞunu Ve Bana UlaŞamadiklarini SÖylemİŞ,muhtarliktan Numarami Alamayinca Bİr SÜre Sonra MuhtarliĞi Tekrar Arayip Önce Babamin Numarasini AlmiŞ,Şİmdİ De Erkek KardeŞİmİn Telefon Numarasini BulmuŞ.bana UlaŞamadiĞi İÇİn Aİleme Zarar Vermesİnden Korkuyorum Fakat Elİmde Bununla İlgİlİ HİÇbİr Delİl Yok.ÇÜnkÜ Bana GÖnderdİĞİ Mesajlar KapattirdiĞim Hattimda Kaldi Ve Zaten Mesaj GÖnderdİĞİ Numara Da Kendİne Aİt DeĞİldİ.ben Burda Yalniz YaŞiyorum Aİlem Yanimda DeĞİl Ve BÖyle Durumlara Pek AnlayiŞla YaklaŞmazlar.lÜtfen Yardimci Olun.ben Ne Yapabİlİrİm.ben Bu KİŞİnİn Sadece Adini Soyadini Ve YaŞadiĞi İlİ İlÇeyİ Bİlİyorum.baŞka HİÇbİr Bİlgİm Yok.lÜtfen Bana Bİr Yol GÖsterİn.Şİmdİden TeŞekkÜr Ederİm.