Mesajı Okuyun
Old 25-07-2011, 08:30   #24
Özgür Kınay

Cuma günü gittim ilk defa.
Öncelikle modern, temiz, çokça düşünüldüğü belli bir yapısı var. Diğer meslektaşlarımın aksine aradığım yeri kolayca buldum. Panolar ve tabelalar gayet yönlendirici idi. Zaten blokları ve binanın şeklini gösteren tabelaya bakıp kafanızda tasarıyı kurunca gerisi kolay oluyor. Odalar numaralandırılmış, bekleme koltukları güzel, avukat odaları ferah, duruşma salonları da keza güzel...
Ben gayet beğendim, bir zorluk da yaşamadım. Asansör de "benim için" gayet güzel çalıştı.
Peki hiç mi sorun yoktu? Elbette vardı. Ben değil ama 3-4 avukat asansörde kaldı. Neyse ki çabuk kurtarıldılar Vezneler henüz aktif hâle gelmediğinden vekalet harcı yatıramadım. Duruşma salonlarındaki avukat masalarında monitör yok...
Zamanla bu sorunların da aşılacağını umuyorum.
İlk intibam: Bence güzel olmuş, çok beğendim.
Güle güle kullanalım

[Girişte aranma meselesine gelince... Güvenlik gayet kibar bir şekilde "Avukat Bey kusura bakmayın ama avukat girişi aktif hâle gelene kadar çantanızı cihazdan geçirmek zorundayız" dedi. Ben de "Sorun yok" dedim (neden sorun olsun ki?); geçtim. Akabinde yine aynı görevli "Avukat girişi açılınca oradan geçebilirsiniz" dedi. Teşekkür ettim.]