Mesajı Okuyun
Old 15-12-2007, 15:13   #51
Admin

Alıntı:
Yazan lawyer_721
avrupa da millet 8 saat içinde cumhurbaşkanını seçiyor. bir de AB ye niye giremiyoruz diye şikayet ediyoruz bize sormazlar mı, siz bir hikayeyi bile bir ayda seçiyorsunuz diye?
Yarışmanın seçim aşamasının uzun sürmesinin suçlusu benim, seçici kuruldaki arkadaşlarımızın sürenin kısa tutulması yönündeki eğilimine rağmen sürenin uzatılması konusunda ben ısrar ettim. Ancak itiraf ediyorum: hiç pişman değilim!

Üyelerimizin THS anketlerine katılmak konusundaki "nazını" iyi biliyorum ve bu kadar güzel hikayelerin mümkün olan en fazla sayıda kişi tarafından okunup, yüksek bir katılımla oylanmasını istediğim için süreyi uzun tuttum. Bir istatistik vermek gerekirse, ana sayfamızda 1 ay kadar yayınladığımız bir anket 500-600 üyemiz tarafından oylanıyor, dolayısıyla bu yarışmada da 1 aydan kısa bir süre olmasına karşıydım.

Ve haklı çıktığımı da düşünüyorum, zira anket yayınlanalı 3 hafta oldu, anketimiz site anasayfada duyuru olarak mevcut, site haberleri alanında yayında, eposta bültenimizle 15.000 üyemize ulaştırıldı ve şu ana dek katılan üye sayımız sadece 66. Avrupa'da millet 8 saatte cumhurbaşkanı seçebilir ancak biz THS'de değil 8 saat, 8 günde hikaye birincisi seçersek, korkarım ki, birinci gelecek hikaye 3-4 oyla seçilmiş olur.