Mesajı Okuyun
Old 04-09-2007, 14:28   #52
suskun_juliette

Sayın Admin'i THS ailesinin babası gibi görüyorum ben de..Ailenin reisi olduğu aşikarÖyle ki bir ara siteden gidip gelmiştim,kendi içimde anlamsız bir kırgınlık yaşamıştım,daha sonra siteye dönmek istediğimi söylediğimde kendisi gayet hoşgörüyle davranmıştı bana.Ben de 'Baba evine döndük' demiştimAdmin gerçekten bir baba gibi,olabilecek sınırlar dahilinde hoşgörülü ve musammaha gösterebilmekte..Ama tabi bazen sınırları zorlayınca belki içki hali belki de o günkü bir hal dolayısıyla sebep olduğu bir sorun dolayısıyla üyeyi direkt kapı dışarı etmek yerine az buçuk çeyrek üye haline getirip akıllanmasını sağlıyor.Yani çocukların yaramazlık yaptıklarında aldıkları odaya kapanma cezası gibiAdmin gerçekten çok hoşgörülü bir insan katı disiplini olduğu söylense de bu olması gerektiği gibi ve belirli sınırlar dahilinde gerçekleşiyor,bir insanın hata yapabileceğini bilen ve o kişiye kendini düzeltmesi için de bir şans tanıyan bir İNSAN..Salt mekanik değil,ve gerçekten onun THS içerisindeki tavrı takdir-e şayan..Bunların dengesini sağlamak oldukça zordur tahminimce..Kendisine kolaylıklar diliyorum..