Mesajı Okuyun
Old 03-09-2007, 11:50   #43
SINIRSIZ

Varsayılan acayip şaşırdım..

inanamıyorum... böyle bir tereddütüm dahi olmamıştı... keşke bu forumu görmeseydim... şaka gibi... Bence Suat bey şaka yapıyor.. Suat beyin de Admin den çok farkı olduğunu düşünmüyorum.. Forumda Onun da izlerini en az Admin kadar görebiliyoruz.. Suat Bey gerçek olduğuna göre Admin de gerçek bence... hafif bir kıskançlık olmuş heralde.. Suat Bey Adminin çok fazla övülmesini biraz kıskanmış galiba Bu yüzden de O2nun gerçek olmadığı iddiasını atmış ortaya ve Adminin de bu neşeli, gizemli oyun hoşuna gitmiş..bu forumu ağzım açık olarak okuduğumu farkettiğimde şaşkınlığım kat kat arttı.inanamıyorum.. sonuç nedir yani... Admin canlı mı değil mi?canlı olmalı.. gayet ruhlu mesajlar yazan biri makina olamaz. Olmamalı. İstediğimiz kadar niteliğine önem verelim. Canlı olmayan birine yani bir makinaya mesaj yazabilmem mümkün olabilir mi bilemiyorum...Ben gerçeğim diye bir mesaj bekliyorum... Benim düşümde Admin 35 yaşlarında, siyah saçlı, kumral 1,78 boylarında biri. Cevabı dört gözle bekliyorum..Benim için Admin'in canlı yaşayan bir insan olması diğer meslektaşlarımdan farklı olarak önemli..Gerçek olduğunuzu biliyorum Admin.. Lütfen ses verin..