Mesajı Okuyun
Old 06-05-2014, 07:49   #3
Konuk

Varsayılan Merhabalar

İlk önce yardımlarınız için tesekkür ederım bütün linklerı okudum.ama eşim benı devamlı cocugumla tehdıt edıyor.benı dövdüğü için bu evden güzelcene ayrılamıyorum.ailesi benım akrabam oluyor onlara sığınıyorum devamlı ama onlarda sabr et dıyıp benı eve geri yolluyorlar.resmen dayak yememe aldatılmama göz yumup bıde üzerıne esımle daha yakın ılgılenmemı istıyorlar.
Esim bana devamlı sen bu evden benden habersızce git de gör cocukları nasıl elınden alıcam dıye tehdıt edıyor

Sizin vermıs olduğunuz bazı lınkler dekı konular eski tarıhlı.esım bana almanyada tek bı kişiye velayet verılmez dıyo.her ıkı taraf da yüzde 50 alma hakkı var dıyor.sen cek git dıyor ama cocuklar hakkında benım ıznım dahi olmadan oturdugumuz mühitten dısarıya adım atamazsın dıyor.
Dedıklerı dogrumu hiç bılgım yok.
Nasıl onun izni olabılır dayak yiyen benım
Aldatılan benım
Eve gelmeyen,kumar oynayan sabaha kadar o kirayı bıle ödemeyen o
Ama onun izni olmadan burdan baska bı sehre gıdemeyen yıne benım bunu anlayamıyorum sadece.benim istegım ben yıne dayak yedıgımde bu evden direk cıkıp sığınma evıne gıtmek.onları görmemek.cocuklar yıne babalarını görsünler ama benımle yasasınlar.devlet gözetımınde görsün bı süre olaylar yatısana kadar sonra herhalde onlarda brnım pesımı bırakırlar .
Ha bıde söyle bı duyum aldım ondanda korkuyorum
Sığınma evıne gıdersem ben eşim cocukları istıyorum dıye ısrar ederse bende vermek istemezsem jugendtamt gelıp benden rahatlıkla cocukları elımden alabılırmıs.ondanda cok korkuyorum .nasıl oluyorda Alman devletı kadını koruyor o zaman?