Mesajı Okuyun
Old 08-06-2006, 10:00   #50
Admin

Alıntı:
Sayın Admin ; size inanamıyorum, gerçekten inanamıyorum. Bu sayfada yazmak için katılmadığım görüşlerinize alkış tutmamı bekliyorsanız yanılıyorsunuz. Bu nasıl bir özğürlük ki, düşüncelerimizi ifade etmeye tahammülünüz yok.
Olayı biraz çarpıtmadınız mı?

1- Olayın bu noktaya geleceğini bildiğim için mesajımı site yönetici kimliğiyle değil, site üyesi kimliğimle yazdığımı ÖZELLİKLE belirtmiştim. Düşüncelerinizi ifadenize tahammülüm var sadece ben de "bir üye" olarak sizin düşüncelerinizle ilgili kendi düşüncelerimi söyledim, görünüşe göre buna tahamülü olmayan sizsiniz.

2- Düşüncelerinizin geneline değil, belirli bir ifadesine karşı çıktığımı tekrar hatırlatayım. Ben hala "Kadına " bakire" misin diye sormaya gerek yok, öyle olması gerekir." ifadesinin bu alanda kullanılmasını son derece yersiz ve kadınlara hakaret olarak görüyorum. Zira bu ifade "öyle olmayan" kadınlar için bir iffetsizlik imasında bulunuyor. İfade özgürlüğüne sığınarak hiç kimsenin böyle bir yakıştırmada bulunamayacağını düşünüyorum. Ben kadın olsaydım, bunu ciddi bir hakaret olarak algılardım.

3- Tekrar hatırlatıyorum: Gidip istediğiniz yerde toplumun geneliyle birlikte sigaranızı tüttürebilirsiniz, ancak bunu sigarayla savaşanlar derneği lokalinde yapmaya çalışmanız bence o derneğin üyelerine saygısızlıktır.

Anlamak istediğinizi değil, benim anlatmak istediğimi anlamaya çalışırsanız, daha kolay anlaşabiliriz.