Mesajı Okuyun
Old 05-09-2011, 11:34   #1
Konuk

Varsayılan Ne yapabilirim ?

Merhabalar öncelikle böyle güzel bir site hazırladığınız için teşekkür ederim. Benim sorunum ; eşim ile ayrı yaşamaktayız. Eşim ile üç senedir bir ayrı bir birarada yaşıyoruz. Küçük te bir oğlumuz var. Eşimin bir de hayatında birlikte olduğu bir kadın var. Bu kadın devlet memuru. Kendisi ve eşim hakkında soruşturma açılmış. Henüz sonuçlanmadı. Ancak eşim benden boşanmak üzere önceleri bana fiziksel şiddet uygularken şimdi de psikolojik şiddet uyguluyor. Yani küçük oğlumuza hiç bir şekilde maddi ve manevi desteği bulunmuyor. Bizi hiç bir şekilde arayıp sormuyor. Telefonlarıma cevap vermiyor. Mesajlarıma cevap vermiyor. oğlumuz henüz çok küçük. en çok tedirgin olduğum konu ise birlikte olduğu kadın ile birlikte bana türlü tezgah oyunlar hazırlıyorlar. En son ise eşimin arkadaşlarından birinin eşi beni dışarıya davet etti. Ve beni olacağı yerde beklemediğini gördüm. Özellikle kendisini aramamı yada mesaj çekmemi bekliyordu. Durumu sezinlediğim için aramadım mesaj çekmedim. Kendisi Geldin mi bekliyorum gibi bir mesaj çekti ben de onu aradım. Ve uzak bir mesafeden bana doğru geldi. Sonra bir yere oturalım diye ısrar etti. Devamlı birileriyle mesajlaşıyor benim yanımdan uzaklaşıp görüşmeler yapıyordu. Masadan ayrıldı. Yine bir telefon geldi. Bu arada yanım boş kaldığı için bir resim çekilip fotomontaj ile yanıma bir erkek vs. görüntüsü verilebilir mi. Böyle bir şey olursa sahtekarlık ortaya çıkarmı ? Ayrıca eşim ve beraber yaşadığı kadın nedeniyle bir oyuna gelirim diye devamlı korku içerisinde yaşıyorum. Bu duruma hukuki bir çözüm bulabilirmiyim ? Eşim ile çekilmiş görüntü ve fotoğrafları yok. Sadece onları görenler, durumu bildirenler ile ilgili kurumlarına yapılmış şikayetler ve soruşturma var. Onlar da kendilerini temize çıkarmak beni lekelemek karalamak için bir oyun oynarlar diye çok tedirginim . Bu konuda hukuki olarak ne yapabilirim . Ben ahlaklı, yuvasına bağlı bir kadınım . Ne olur hukuki olarak yapabileceğim neler vardır ? Bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Haklarında şikayette bulunabilir miyim Bu iftira suçuna girermi Şikayette bulunmazsam ise onlar bu oyunlarına devam edecekler ve başım belaya girecek diye çok endişeliyim . Saygılar