Mesajı Okuyun
Old 25-09-2008, 09:55   #1
Av.Osman Yücel Önal

Varsayılan KÜÇÜk DÜŞÜrÜcÜ İfadeler Kullanma

İlk Olarak BÜtÜn MeslektaŞlarimin Kutsal Kadİr Gecelerİnİ Ve MÜbarek Ramazan Bayramlarini Şİmdİden Kutlarim Herkese İyİ ÇaliŞmalar Benİm Dİle GetİreceĞİm Husus Bana Kalirsa BoŞa KÜrek Çekmek Ama Sİzlere Sormaliyim MÜvekkİl Kaplica Seyahatİ Yapacak.emeklİ SandiĞina BaĞli Emeklİ Devlet Memuru;tabİİ Kaplica Hİzmetlerİ AÇisindan Devletten Belİrlİ Yardim Almak Üzere Hastane Fİzİk Tedavİ BÖlÜmÜne BaŞvuruyor .gÖrevlİ Doktor Yapmak İstemİyor İstemedİĞİ Gİbİ Devlet Zorunlu Mu Gİbİ CÜmleler Beyan Ederek Adami AŞaĞiliyor Bİr Yandan Hor GÖrÜyor.. MÜvekkİl De Cevap Verİnce Defol Çikarin Bu Adami Dİyerek Kapi DiŞari Edİyor.mÜvekkİl Bana
Elİnden Ne Gelİrse Gerekenİ Yapalim Talebİnde Bulunuyor.emeklİ Adamim YaklaŞik 35 Yil Ben De Devlet Hİzmetİnde Bulundum Bayan OruÇ AĞzimla Herkes İÇİnde KÜÇÜk DÜŞÜrdÜ Demekte Ve Gereklİ İŞlemlerİ Yapalim Dİyerek İstekte Bulunmakta.sİzce Ne Yapabİlİrİm.. BaŞsavciliĞa DİlekÇe Yazdim.ben SavciliĞa İletİrsem Kabul Olur Mu Kendİsİnİ GÖrmek İsteyebİlİrler Mİ..bunun DiŞinda Vİlayete Yazi Yazilabİlİr Mİ..