Mesajı Okuyun
Old 21-02-2015, 17:28   #1
Konuk

İnceleme Sürekli ve bir çok kişiyle Aldatılmak

merhaba, eşim beni devamlı olarak farklı farklı bayanlarla aldattı, halen de aldatmaya devam ediyor bayanlarla olan fotoğraf ve yazılar var, sanki bu konuda bir zaafı var çünkü mesela benden istediği bir hediyeyi aynısını diğer bayanlardan da istediğini gördüm, benden saçlarımı boyatmamı ve kısa kestirmemi istemişti beni aldattığı bayanlarında eşimin isteği üzerine saçlarını kestirdikleri ve boyattıklarını gördüm, bizim düğünümüzün akşamı gittiğimiz otele ve fotoğraf çektirdiğimiz koltuğa beni aldattığı bayanı da götürüp aynı şekilde fotoğraf çektirdiğini, eşimle beraber piknik yapmak için gittiğimiz bir yer vardı oraya o bayanı da götürdüğünü ve benimle sohbet ederken bahsettiği, anlattığı şeylerin yaptığı espiriler ve anlattığı hikayelerin bile aynı olduğunu farkettim ben bu durumu mahkemeye nasıl anlatabilirim, eşimin bu konuda bir sorunu olduğunu düşünüyorum, ve bu kadar çok ve hepside birbirinden farklı bayanlar ile olan fotoğraflarını mahkemeye sunarsam mahkeme bütün bayanları aldatmış olarak değerlendirir mi? yada eşimin bu konuda bir uzmandan destek almasını isteyebilir miyim? eğer istersem eşimi affetmiş mi sayılırım? şimdiden teşekkürler.