Mesajı Okuyun
Old 13-12-2009, 18:32   #1
Konuk

Varsayılan tazminat alma hakkım yokmu...

merhaba..
ben 2008 mart ayında eşimle kaçarak evlendik evlenmeden önce ailesinin zoruyla birisiyle evlendi imam nikahıyla düğün gecesi kaçmıştı bikaç gün sonra geri döndü annesi rahatsızlandi diye 2 ay sonra birlikte nikah günümüzde kaçtık kıza hiç dokunmamıştı bana bunun için yemin ediyodu onun ailesi benim ailemi tehdit etmiş ailem savcılığa vermiş ailesini bizi 1 ay içinde buldular eve giremedik 1 hafta gizlice ev taşıdık nakliyecilerden 2, evide buldular aiesi bizi hiç rahat bırakmadı ve eşim beni 2008 kasım ayında hiçbişey söylemeden terketti ailesini yanında şuan 3ay kira ödeyemedim iş bulamadım su an ailemin yanındayım çalışıyorum aileme yardım ediyorum avukat tutacak durumum yok eşim yazın aradı ailesi boşanma davası açtırmış ama o gitmemiş çalışıyo ama sigortasız geliri iyi ailesininde ama param yok diyo anlaşarak boşancaktık ancak avukata verceğim parayı verebilirim demişti aradan 6 ay geçti onuda yapmıyo iftira atıyo hayatında biri var ben sana hiç bişey vermem diye boşanmak istiyorum ama yaptıkları yanına kalmasın beni kandırdı ortada bıraktı 1 yıldır hiç bir şakilde yardım etmedi çocuğu var duyumu aldım yalanlıyo..lütfen bana yol gösterin ben bunlar yüzünden intahara kalkıştım yardımınısı bekliyorum lütfen..