Mesajı Okuyun
Old 21-09-2006, 13:49   #36
erkanakca84

ben marmara hukuk 4. sınıf.sınavlar çok zorlu geçiyor bi arkadaşımız değinmiş yar doç.larla eğitim kaliteli olurmu diye.açıkça söylemek gerekirse birçok prof.un dersinde sıkılıyorsunuz.tamam kalitelirine söyleyecek söz yok ama neyse bu konuda söylenecek çok şey var....ben 3yıl okulun o bakımsız halini çektim ve o kötü bahçenin bu hale gelebileceğini hiç düşünmemiştim okul yönetimi beni şaşırttı doğrusu.ayrıca işler çok yavaş ilerler birkeresinde tema için stant açmakistedik ve dilekçe verdik 67 gün sonra hayır olmaz dediler.halbuki onlar değilmiydi daha 1.sınıfta 60güniçinde idare dilekçeye cevap vermek zorunda diye.birde hala internet sistemine geçemedik.notları hala panodan öğreniyoruz.elbette herşey bukadar kötü değil.bana aza kanaat etmeyi öğretti;günlerce hatta haftalarca emek harcayıp çalıştığın bir sınavdan 30ve üstü aldığında sanki o dersi geçmiş gibi seviniyorsun...çok doluymuşum ama kusara bakmayın birde boğaz manzaralı olan bir okulda kantinimiz yerin dibinde ve wc ile bitişik...