Mesajı Okuyun
Old 21-04-2006, 15:31   #11
tugrahan

DİALOG PRESTİGE :Güncelleme bakımından iyi fakat güncelemeler genelde yargıtay kararı değil. Yargıtay kararı olanlarda da son zamanlarda dialog hiç. özet yazımı ile uğraşmadan ve kararlarda dzenleme yapmadan doğrudan kararları karışık vaziyette verdi. Yine bu programın ara yüzü çok ağır bir kararı arayırken sizi çok oyalıyor. Bu da eksilerinden birisi artısı ise arayüzü ağı rolmasına karşın çok kaliteli, internetten bilisayarınız açıkken kendisi belirli saatlerde güncelleme yapabilmekte.
E HUKUK REHBERİ:Bu programa sakın ama sakın yanaşmayın satıcısı ile muhatap dahi olmayın. Ben kullanıyorum ve sadece bunu diyorum. başka söze gerek yok.
MEVDATA:Bir ara kullandım arayüzü basit ancak hızlı çok karar var demelerine karşın ben inanmıyorum. Ama kötü bir pragram da değil.
KAZANCI:Kazancı denince orada durmak gerek. Reklamını yapmıyorum. ama her avukata tavsiye ederim. Kararları çok aşırı şekilde araştırma yapılarak seçilen kararlar. Çok kaliteli ayrıca çok hızlı bir program. Sayı olarak da tatmin edici kararlara doyuyorsunuz ve aradığınızı buluyorsunuz. Tek eksisi pahalı olması ve güncelleme bedelininde bir o kadar pahalı olması. Yine güncelleme bedelini aldığınız tarihten itibaren 1 yıl değil aocak ayına kadar alabiliyorsunuz yani ekim aında program alınca sadece kasım ve aralık ayının güncellemesinden yararlanabiliyorsunuz.
CORPUS:Çok az kulandım ama güzel bir program.
diğerleri hakkında bilgim yok.
Yine şunu ifade edeyim. Bir içtihat programında programın kalitesi kesinlikle içerdiği yargıtay kararları sayısı ve bunların içeriğidir. İçerikte de öncelikle son yıllara ait kararların sayısına dikkat edin çoğunda bu eksik yada yoktur. Bazı programlar (ucuza satılan) diğer programlara ait kararların kopyalanamsından yapılmaktadır. Buna dikkat etmek lazım