Mesajı Okuyun
Old 10-06-2009, 18:44   #549
Mustafa Sırakaya

Olumlu

Alıntı:
Yazan ElSu
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim Sayın tavus,ancak derslere devam etsem de bana bir yararı olduğunu sanmıyorum.200 içinde kim kime dum duma ders işlemenin hiçbir katkısı yok bence.20 kişilik sınıflarda da işte bu yüzden okumak isterdim hem devam zorunluluğu olurdu hem hocalarla iletişimim çok daha güzel olurdu eminim.Hukuk okuduğumun farkına varmam çok uzun sürdü bu okul yüzünden,hala da benimseyebilmiş değilim tam olarak.Sırf 3 tane daha matematik yaptım diye kendini üstün zanneden boş insanlarla dolu bir yer bizim fakültemiz.Tek bir tane bile Prof. girmiyor dersimize.ancak geldik bir kere,hukuk insanın kendisini geliştirmesinde biter diyerek avutuyorum işte.Saygılar...

dokuz eylülde derslere prof girmemesinden neden rahatsız oldunuz anlayabilmiş değilim. Neden isimlere ünvanlara takıntılıyız ki... Hukuk başlangıcı hocamız Prof.Dr Yusuf Karakoç... Medeni Hukuk hocamız Demet Özdamar ve Yrd. Doç M.Beşir Acabey... Anayasa Hukuku hocamız Yrd. Doç.Dr Serdar Narin... vd.

Bakın birinci sınıf derslerinden birkaçını saydığımda en azından bir prof çıkmakta (siz çıkmadığını iddia etsenizde) ayrıca dersimize dekanımızın girdiğinide hatırlatayım...
Derslere devam etmiyorum diyorsunuz ben 1 yıl boyunca derslere düzenli olarak devam ettim ve çok şey elde ettim sizede tavsiye ederim. ünvanlara bakarak fakülteyi yargılamayın inanın ki dersler gerçekten çok verimli ve zevkli geçmekte. Bunu DOKUZ EYLÜL LÜ olmayan anlayamaz maalesef siz Dokuz Eylül ü kazandınız ama tam anlamıyla Dokuz Eylül lü olduğunuzu düşünmüyorum. VE BİR HUKUKÇU ADAYI OLARAK SİZE TAVSİYEM ASLA ARAŞTIRMADAN YARGILAMAYIN VE ÇOK İYİ BİLMEDİĞİNİZ BİR KONUDA KÖTÜLEYİCİ BİR TAVIR TAKINMAYIN....