Mesajı Okuyun
Old 29-10-2012, 12:15   #12
Konuk

cevaplarınız için teşekkür ederim bende bunu yapmak istemiyorum ama tedirginim kaçırmayı deniyecektir ayrıca ben babalarından kopmalarını istemiyorum keşke tabiki babalarıyla görüşücekler benim istediğimde bu sadece mahkemenin belirlediği zamanlarda olmayabilir nezaman isterse isterse her gün alsın görsün çocuklarını zaten o yüzden başka bir semte gitmeyi düşünmüyorum ama yıllarca benden onları koparmakla tehdit etti onları bana göstermiyceğini söylüyor korkuyorum yoksa uzlaşa bilsek dediğim gibi istediği zaman görebilir ben bunu sınırlamam fakat ben şimdi çocukları alıp gittiğimde deliricek herşeyi yapabilir silah almayı düşünüyor ben çocuklarıma bana zarar vermesinden korkuyorum ayrıca okuduğum bir çok yazıda koruma kararının çıkması için hakim piskolojik şiddeti delil olarak kabul etmiyormuş ben bundan yıllar önce sadece birkere şikayetçi olmuştum beni darb ettiği için mahkemeye çıkmıştık şikayetimi geri almıştım onunla ilgili bir belgede yok elimde böyle bir durumda ben büyük kızımla gidip sözlü ifade verip bu koruma ve uzaklaştırma kararını ala bilirmiyim ?