Mesajı Okuyun
Old 03-01-2015, 22:41   #1
Konuk

Varsayılan Esimin İlişki Kurduğu Kadının Tacizi ve Boşanma

Merhaba.esimle 26 yillik evliyiz. Esim beni yaklaşık 5 senedir aldatiyormuş.ben bunu 2 sene once kadinin beni aramasiyla ogrendim.cocuklarim bunu daha onceden ögrenip babalariyla defalarca konusup bana yansitmadan cozmeye calismislar fakat esim devam etmis. Bu kadin surekli beni kizimi oglumu damadimi babami kardeslerimi arayip iliskilerini edepsiz dille dile getirdi. Kızımın namusuna kadar dil uzattı. Eşim de ilişkisi olduğunu inkar etmedi. Evi terk etti sonra eve döndü tabi eve dönünce kadin tarafindan taciz iyice artti. Telefon numaralarimizi degistirdik falan bu kez babama kardeslerime yani telefon numarasi değişmeyen kisilere ulasip Esimden cocugu oldugunu bizim hayatımızı daha da beter edeceğini söylemiş. Hatta yakin bir tarihte eve kargoyla fotograflarıni gonderdi esim kendi ve cocugu. Eşim surekli kötu davraniyor cocuklarimlada ilgilenmiyor.ve kadin hala bizimle uğraşiyor.

Kizimla kadina dava acmak istiyorum. Eger eşim sartlarimi kabul ederse onlada bosanmak istiyorum.Ne yapmaliyim.