Mesajı Okuyun
Old 04-03-2002, 19:59   #1
Oktay

Varsayılan Özel Bir Banka Şubesinde Şirketim Adına Hesap Açılıp Bu Hesap Üzerinden Dolandırıcılı

özel bir bankada 88 yılında açılan bir hesap (imza sirküleri, ticari sicil gazetesi, vergi levhası istenmeden ve şirketim iki imza ile temsil edilirken, tek ve sahte olduğu Adli Tıp tarafından belgeli imzalarla) 98 yılında aleyhimde ağır cezada dava açılmasına ve 99 yılında suçsuz olduğumu ispat edene kadar 7,5 yıl ceza almama ve 99-2000 yılları arasında 1 sene kaçak yaşayıp tüm işyerlerimi kapatmama sebep oldu. eşim bu olaylar yüzüde mide kanaması geçirdi, küçük oğlum depresyona girdi ben de şeker hastası oldum Şişli Sulh Hukuk mahkemesinde açtığım tespit davası ile bankanın nezdinde hiçbir hesap kartonu ve belge olmadığını tespit ettirdim Şu an dava açmak ve maddi ve manevi zararımı talep etmek istiyorum.. Bu konuda en fazla ne kadar para talep edebilirim,(şirketimi kapatmak, evimde ayrılmak, yeni ev tutmak zorunda kaldım; avukatlara ödemek ve geçinmek için gayrimenkullerimi sattım).. Dava ne kadar sürer, eşimin, benim ve çocuklarımı hayatlarını mahveden bu insanlara karşı ne yapabilirim? Hangi mahkemeye başvurmalıyım? Bana yardımcı olursanız müteşekkür olurum (ooktay@hotmail.com)

17-01-2002 19:28:45