Mesajı Okuyun
Old 29-03-2011, 09:19   #59
Av. Engin EKİCİ

Sayın Dr. Fuat ŞENOĞLU;

Alıntı:
Bu başlık ve içerik bana biraz ilginç(ve garip) geldi. Sanki çok olağanüstü bir durum ve yargılama konusu varmış gibi başlık atılmış. Böyle (yüzlerce belki de binlerce münferit olaylar ve)yargılamalar bütün ülkelerde olabilir ve bunda olağanüstülük de yoktur kanımca. ..
şeklindeki, Sayın Ömer KAVİLİ'nin katılmış olduğu duruşmalara ilişkin ifade ettiğiniz sözlere katılmıyorum.

Bu arada önemle ifade etmeliyim ki birikimlerinizi THS'de paylaşıyor olmanızdan çok memnunum ve sizi ilgiyle takip ediyorum. Avukat üyelerin yoğun bulunduğu bir sitede sizi "avukat düşmanı" olarak lanse etmek gibi bir niyetim de kesinlikle yok. Zira siz, hakim, savcı ve avukatları bir bütün halinde değerlendiriyor ve "hukukçu" paydasına çoğu zaman dem vuruyorsunuz.

Ancak sunulan tutanakları alelade, sıradan bir yargılamaya ilişkin tutanaklar olarak görüyor oluşunuza katılamayacağım. Son paylaşılan tutanağı da dikkatle inceledikten sonra bütün ülkelerde ve dahi Türkiye'de usule ilişkin bu şekilde mücadeleler (kelimeyi özenle seçtim)verildiğine ihtimal vermediğimi belirtmeliyim.

Saygılarımla..