Mesajı Okuyun
Old 28-07-2006, 00:20   #18
Av.Güçlü KERVAN

Bir insanoğlu hangi hastalığa gark olursa olsun eğer ben avukatsam ve müvekkilimle veya müvekkilemle ilişkim bu çercevede ise elimden gelen hukuki yardımı esirgemem.

''kesinlikle olmaz'' diyen meslektaşlarıma soruyorum:
--Sizler birinden vekalet almadan önce vekaletin yanında tam teşekküllü hastaneden sağlık raporumu istiyorsunuz??

Hem nereden bilelim ki AIDS Li bir müvekkilimizle bu güne dek iş yapmadığımızı??

Sayın Av. Habibe Yılmaz Kayar'ın sorularına gelince ben işin başında veya sonunda da öğrensem KİŞİ İSTER AİDS İSTER BAŞKA BİR HASTALIK SAHİBİ OLSUN hukuki yardımımı esirgemem.

Unutmadan bu yazdıklarımdan benim kaderci bir insan olduğum çıkarılmasın lütfen!Sayın Av.Suat ERGİN' de görüşlerine tamamen katılıyorum eğer sorun tükürükse ilk önce gönül rahatlıyla bir şeyler yediğimiz içtiğimiz restorant kafe vb. tarzı yerlere bakalım.

Son sözüm ; Bu tür hastalığa yakalanan insanlara bizler yardım etmez isek o zaman bu kişilere ne yapmalıyız??Aynı hastalığa tutulmuş bir meslektaşımıza mı(Allah korusun ama her şey mümkün) başvurmasını mı salık vermeliyiz merak ettim?