Mesajı Okuyun
Old 29-07-2015, 10:43   #1
SİTARE

Varsayılan Eşim Boşanma Davasi Açmiyor

merhaba 8 yıllık evli bi bayanım bir çocuğumuz var 5 yaşında erkek.eşim sürekli maddi sorunlar yaşıyor kredi kartı borcum var herkese borcum var gibi şeyler söylüyor 6-7 sene kadar asgari ücretle çalıştı ev kira 1 senedir başka işe girdi maaşı 2000 civarında ama 2-3 ayda bir veriyolar diyor sigortasıda aldığı ücretten yatıyor.ben 2 senedir çalışıyorum maaşım 1600 fakat şirket asgari ücret gösteriyor.hiç bir konuda anlaşamıyoruz konuştuğumuz şeyleri hayır öyle demedin yada ben demedim gibi savunmalarla reddediyor 2 sefer tokat ve saçımı yolma şeklinde şiddet uyguladı küfür hakaret sürekli var psikolojik baskıda var fakat nasıl kanıtlarım bilmiyorum.ailemle aynı semtte oturmamızı istemiyor işime çok yakın fakat seni onlardan uzaklaştırcam benimkiler 2 saatlik yoldalar uzaklar diyo.kendini herkesten ver herşeyden üstün görüyor tembel sorumsuz evin tamir boya vs.hiç bi işi ile ilgilenmez ben verim parayı yaptıralım derim onada izin vermez aldığın sakızı dahi yazacaksın maaşıın hesabını verceksin derdi eve bir gün dahi para bırakmadfı ben çalışmazkende.içkisi yok diğer durumları bilmiyorum
3 ay önce düzel biraz deyip yalvarmamam rağmen hayır dedi sana zehir etcem hayatı ben mutlu değilsem sende olma vs..dedi
bende çocuğu alıp evden ayrıldım hafta sonları çocugu alıyo baskı yapıyo 10 gün getirmeyim aileme bırakacam diye ben kabul etmiyorum.şimdiyse bir bahaneyle evde kalmamız gerektiğini söyledim o gelmiyo fakat hadi artık sokakta kaldım çıkın diyo bende oğlumun huzuru için çıkmak istemiyorum hem boşanmak istiyor boşanma davasını o açacaktı ama açmıyo sen aç diyo bende masraflarından dolayı açmak istemiyorum eve gelmemesi için ne yapabilirim çocuğumun velayetini alırmıyım barodan ücretsiz avk verirlermi çocuk nafakası çok karışık kafam zor durumdayım oğlum evde çok mutlu kalabalık yerde olmak istemiyor.o yüzden tek başıma bi hayat için paraya ihtiyacım olcak avukat parası ödemek istemiyorum ne yapmalıyım
yardımcı olursanız sevinirim.