Mesajı Okuyun
Old 03-03-2016, 20:31   #25
RizeHukuk

Alıntı:
Yazan allowgil
üstad derdimi anlattım. konunun tamamını okuduktan sonra yorum yaparsanız daha anlamlı olur. zira anlamadan etmeden anlamsız yorumlar yapmanın anlamı yok sanıyorum..
ayrıca idealist bakış açısı işin disiplinli yapılması müvekkile karşı dürüst ve özverili davranmak ile olur.ben o miktarı istanbul şartlarında büromun devamlılığını sağlamak için gerekli minimum gelir olarak düşündüğüm için yazdım. ya da büromun devamlılığını sağlayamazsam siz ödeyin büro giderlerimi. o zaman sonsuza kadar ve büyük bir zevkle mesleği icra etmeye devam ederim

Siz hukuk bürosunu açın, kapatmak zorunda kalacak durumdu olursanız hatırlatın burada bi sürü çözüm yolu bulunur. Böyle birşeyle karşılaşacağınızı hiç zannetmiyorum çünkü ben şimdiye kadar hiç karşılaşmadım. Bu nedenle büro giderlerinizi ödemeye razıyım ancak böyle bir sorun olmazsa kardan yüzde on alırım...

Bu meslekte para kazanmak için hukuk bürosundan ziyade özgüven ve cesaretin olması gerekir. Cesaretinizi toplayın, size yazılan yazılara inat hukuk büronuzu açın, bir kaç yıl içerisinde kazanacağınız paralarla buraya "kazandım işte fakirler" diye yazılar yazar hale gelirsiniz...

Ben aslında yorumumla sizi eleştirmedim başka bir şeyin altını çizmek istedim. Çokta şey etmemek lazım yani

meslek hayatınızda başarılı bir hayat dilerim...