Mesajı Okuyun
Old 12-01-2012, 09:31   #1
Konuk

Varsayılan çok yıprandım, boşanmak istiyor haklarım nelerdir?

2 yıl flört döneminden sonra evlendim. 2,5 yıldır evli bir kadınım. evliliğimizin başından beri eşimin cinsel ve psikolojik sorunlarıyla karşılaştım. çok doktor aradım ve terapistlere yönlendirdim beraber doktorlara gittik. cinsellik dışında paylaştığımız hiç bir şey yoktu. o konuda ise tabiri yerindeyse onun fantezilerinin kölesi oldum. tüm fantezilerini benimle gerçekleştirdikten sonra benden uzak durmaya başladı. bu dönemler geçicek normal bir çift olucaz diye düşünüyordum çünkü flört ettiğimde bambaşka insandı, evlendiğimde ise bambaşka. çocuk sahibi olmayı çok istediğim için bir kere hamile kaldım ve oda düşük oldu.yaşadığım en büyük hayal kırıklıydı. cinsel sorunun nedenini bana yükleyip başka birisiyle flört etti. bedensel anlamda aldatmadı ama duygusal bağ kurdu diğer kadınla. farklı dünyaların insanıyız zevklerimiz aynı değil diye eşim boşanmak istiyor. maddi manevi haklarımı bilmek istiyorum ben 800liraya çalışıyorum ve işim geçici o ise 4000e çalışıyor. kredisi devam eden bir arabamız var. altınlarda kayınvalidemde. oturduğumuz ev annesinin üzerine ama kredisini eşim ödedi ispatlayabilirim. o bu evlilik adına hiç bir şey yapmadı. psikolojik anlamda çok yıprandım yıpranmaya devam ediyorum. beni boşarsa haklarım ne olucak ??