Mesajı Okuyun
Old 26-06-2009, 21:02   #19
yigit289

Anlamak istediğiniz gibi anlamaya çalışmasanız inanın çok daha iyi anlayacaksınız beni.Ben size yaptğınız netleri sormadım.Öss başarısı da çok fazla bir kriter değil açıkçası.Sonuçta heyecan,stres çok etkiliyor.Ben de dershanede yaptığım puanların çok altında yaptım össde.Sınav anı bambaşka oluyor o yüzden başta söylediklerim için özür dilerim.
Ancak yazılarımı dikkatli okursanız Prof.Dr.Yavuz Atar'ın ne kişiliğine ne de hocalığına bir söz söylemedim.Sadece hazırlanan taslağın kötülüğünden ve taslak hazırlama komisyonuna girmenin hocanın kalitesiyle (bu dönemde) alakası olmadığını söyledim.Ayrıca çok övündüğünüz akpnin anayasa taslağında Cumhurbaşkanının ilkokul mezunu olması öngörülüyor.İnşallah bundan da taslağın 82 AY'den daha özgürlükçü olduğu anlamını çıkarmazsınız. Sizi taslağı bir hukukçu gözüyle incelemeye davet ediyorum.Yoksa sn.yavuz atar tabii ki saygı değer bir profesördür.Hocanızı sahiplenmenizi anlıyorum ama biraz daha objektif bakmaya çalışırsanız sizin lehinize olacaktır.Yazdıklarınıza istinaden 82 Anayasasının yapılmasından biraz bahsetmek durumunda kaldım.Maalesef ki sizin övündüğünüz şeylerle benim övündüklerim aynı değil.Beni sinirlendirme amaçlı yaptıklarınız da şuan sizi haklı çıkartmıyor ne yazıkki.Herkesin görüşüne saygı duyacaksınız.Sevmek zorunda değilsiniz.Benim hocam olsun başkası olsun eğer bana haksız geliyorsa yapılan eleştiri tabii ki savunurum ancak sizin kadar sahipleneceğimi sanmıyorum.Hukuk fakültesinde her şey öğrencide biter.Çok önemli hocalar da dersinize girerse girsin siz çaba göstermeden nafiledir. O yüzden tarafsız bakabilmek gerekiyor diyor ve tartışmayı bitirmek istiyorum çünkü açılan konudan kopmuş bulunuyoruz.
Daha tarafsız bakabilmek dileğiyle...