Mesajı Okuyun
Old 07-05-2006, 18:02   #29
NİLGÜN SEYMEN

Önemli Sıfırın altındaki boyutlar 2-

Sıfırın altındaki boyutlar konusunda ..,birdiğer kategoriye giren karekterler de..,Güvenilmez olanlardır..

1/-Samimiyetlerine çok güvenerek, tüm sır ve yaşamsal detaylarınızı verirsiniz..
ama arkanızı döndüğünüz an sizi hiç olmadık insanlara satarlar..
Benim önerim bu tar insanlarla daima yüzünüz dönük olun..asla ve asla sırtınızı dönmeyin bunlara..

2/-Tüm yaşamınızı ona adadığınız en yakınızdakilerden biri bile olabilir bu insan..;bakışları mimikleri ve göz nüansları ile bile kendisini ele verirler.
Gülümseyişleri bile sahtekarcadır.Niçin yaşamınızda varolduğunu sürekli sorgulayıp durursunuz da yaşamınızdaki aktivitesini de sonlandıramazsınız..
Samimi değildirler.İçten değildirler.Sadık değildirler.Dürüst değildirler.

3/-İş çevresinde yanıbaşınızdaki masada da olabilirler..Geç gelişiniz ,kompütürünüz ,oturuşunuz,ilişkileriniz,ve hatta telefon görüşmeleriniz bile onun gülümseyen sinsi radarlarınca gözlem altındadırlar..
En küçük bir açık verdiğinizde üstüne atlarlar..sahip olduğunuz o masa ve makamın yerine bir başkasını aldırmak için..,

4/-Yanıbaşınızdaki evde oturan komşunuz da olabilir..,her sabah kapıda karşılaştığınız,size candan bir tebessümle,..
-günaydın ..der ama kapıyı kapattığı an
kendi haline döner..
duvara kulağını dayayarak özelinize girer..,evinize giren çıkanı gözler..

5/-Okul arkadaşınızdır..ya da asker arkadaşı..ya da kurslardan birinde karşınıza çıkıverir de bir anda tüm dünyanızı olağanüstü ipoteğine alır..
Ama maalesef dost değildirler..aman dikkat..!

************************************************** ******** BEN BU TÜR İNSANLARIN GERÇEKLERİ İLE NASIL AYIRD EDİLEBİLECEĞİ KONUSUNDA TEK BİR FORMÜL ÖNEREBİLİYORUM..
gözlerinin en derinlerine bakın..mimiklerine bakın../çünkü gözler asla yalan söylemezler..
Bu güzel pazar gününden Ve Güzel Bursamdan sonsuz sevgiler dilerim..

Nilgün Seymen.Ç.