Mesajı Okuyun
Old 12-03-2016, 01:03   #1
Konuk

Önemli sünnet hatası davası

çocuğumu 13 ay önce sünnet ettirdim penisinde farklılık vardı doktoru kozmetik olarak biraz kötü görüntü var çok önemli değil dedi geçiştirdi.ilçedeki başka hastahaneye gittim doktor sünnetin yanlış yapıldığını sünnet derisinin fazla kesildiğini söyledi. bu durumun rapor olarak verilmesini istedim doktorun kim olduğunu sordu önce sonra rapora gerek yok çok önemli bir şey değil sadece kötü bir görünüm var dedi vermedi. bende başka bir ilde bulunan tıp fakültesine gittim burada yapılan muayenede ameliyat ile düzeltme yapılması gerekir dendi ve ameliyat günleri dolu olduğundan 4 ay sonraya tekrar muayeneye çağırdılar bu muayeneye gittiğimde ameliyat gerektiren bir sünnet hatası olduğunu belirten bir rapor istediğimi ve sünneti yapan doktordan şikayetçi olacağımı söyledim, bunu söyleyince bana bir ay sonra tekrar muayeneye gelin o zaman bakarız dendi 1 ay sonra gittiğimde ise verilen raporda sünnet derisinin fazla kesildiği yazmakta. düzeltme yapılması gerektiği ile ilgili bir ibare yok beş yaşına kadar 6 ayda bir kontrole çağırdı takip edilecek gerekirse o zaman ameliyat yapılacağını söylediler.Bu raporla sünneti yapan doktora dava açabilir miyim?