Mesajı Okuyun
Old 08-03-2008, 19:45   #178
Av.Ahmet DELİKANLI

Varsayılan Aynı rüya, ama tam tersi

Av.Taydin bey,masajınızı okurken çok saşırdım;çünkü aynı rüyanın tam tersi bende oldu.Geçen yıl Ticaret 2 dersimizden final sınavlarına girmiştik.O dönem içinde açıklanmayan sadece CMK ve Tic.2 kalmıştı.Heyecanla kalan sınav notlarımı bekliyordum.Sınav notumun açılanmasından bir gün evvel gece rüyamda ticaret sınavından 5 aldığımı gördüm.Sabah uyandığımda hayırdır inşallah deyip dua etmeye başladım.Sonra arkadaşlar aradı ‘’tic 2 açıklanmış’’ dediler.Ben de ‘’kaç almışım?’’ deyince ‘’bilmiyoruz kendin bak’’ dediler.Tabi anladım notumun kötü olduğunu moralim bozuk bir halde interneti açtım.Daha sonra selçuğun not öğrenme sayfanı açtığımda gördüklerim karşısında beynimden vurulmuşa döndüm.Ekranda 5 yazıyordu.Gerçekten rüyalar bazen kötü;bazen de iyi bir şeyin habercisi olabiliyor.Artık, rüya görürken korkmaya başladım sınav zamanlarında. İşte böyle kötü bir anım var arkadaşlar.Bu yıl 5. yılım umarım 6. yılı tekrarladığımı görmem yoksa intihar ederim. Umarım,her rüyam Av.Taydın’ın ki kadar güzel olurda,şu okulu bir an önce bitiririm…