Mesajı Okuyun
Old 29-06-2006, 17:58   #17
Semra

Ne kadar güzel!!!! Çok iyi anlaştık. Birbirimizi tebrik ettik, teşekkür ettik, iltifatlarda bulunduk. Mükemmel.......
Peki sonuç?!!!!!
İşte yıllardır aynı şeyler oluyor. Mücadele ediyorum , yoruluyorum Herşeyden önemli ve acı olanı her defasında kazandığımı sanıyorum. Ama malesefki ortada zafer falan yok.
Herkez kabul ediyor doğruyu. Ortak noktamız bir.Sevgi ve sevdiğin insanla beraber olmak. Ancak kimse karşısındaki kadının kendisinden önce olan yaşamını sindiremiyor. Yani bir erkek doğru kadını bulana kadar deneyip yanılabiliyor. Hatta doğru kadını bulduğuna inandığı zamandan sonra bile arayışı tekrar başlıyor. Yani evliyken alternatif yada gönül eğlencesi arıyor.Ancak aynı şey kadın için söz konusu olamıyor. Kadın birkez sever ve o adamla evlenir. Onun çocuklarının anası evinin kadını olur.
Zamanla yaşadığım ve gördüğüm bir çok olay bu kanıya varmamın en büyük nedenidir.
Üniversite yıllarında çok samimi olduğum ( kendisi şuan avukat ) bir arkadaşım evlendiği kızdan az kan geldiği için kıyametleri koparmıştı. Komik ama gerçek.
Lafı uzatmanın bir manası yok. Arkadaşlar çözüm arıyorum ve fikirlerinize sonuna kadar açığım.