Mesajı Okuyun
Old 25-08-2011, 15:40   #6
Konukmelike

Varsayılan taciz

ben kızımı adli tıpa götürüp muayenesini yaptırdım ve fiziki muayenesinde cinsel tacize yönelik bir şey saptanmadı. ancak adli tıp doktoru böyle bir bulgunun saptanmaması çocuğunuzun cinsel istismara uğramadığını göstermez dedi. ancak yazdıkları raporda fiziki muayenesi normal şeklinde.
bu raporla adliyeye başvurmamın bana hiç bir getirisi olmaz diye düşünüyorum!!! düşüncemde haksızmıyım bilmiyorum.
ben çocuğumu psikoloğa götürmeye devam edicem, orda doktora böyle bir durumda bahsedip bahsetmeyeceğini izlemeye devam edicez...
ama bu arada kızımı eşime vermeyi düşünmüyorum. kızımı görmeye geldiğinde evde olmayacağım ve kızımı göstermiycem.
eşimin kızımın psikolojisini bozduğunu ileri sürerek kişisel münasabetin yeniden düzenlenmesi talebinde bulunmayı düşünüyorum.
düşüncelerimde haklımıyım bilmiyorum. ama şu bir gerçek malesef yasalarımız mağdurların hakkını savunmuyor, aksine suçluları koruyor!!!!!
hiç bir suçlu geride iz bırakarak suç işlemiyor zaten, kızımın fiziki muayenesinden bir şey çıkmayacağını bende tahmin ediyordum, ama bunda yola çıkarak bu çocuk tacize uğramamıştır denmemeli!!!
önerilerinizi bekliyor, teşekkür ediyorum.....