Mesajı Okuyun
Old 26-03-2016, 15:54   #1
Safiye & Kurnaz

Soru Dolandırıcı eş

Eşimle 4 yıl önce evlendik. Eşim İngiltere'de yaşadığından dolayı evlendikten bir buçuk yıl sonra ben de İngiltere'ye yerleştim. İngiltere'ye gittikten sonra eşimle aramızda uyumsuzluklar başladı sürekli bana hakaret ve küfürler ederek beni aşağılamaya başladı. Babamdan kalan paramı beni kandırarak elimden aldı. karşılığında benden parayı ticari araba almak için aldığına dair sadece kendi el yazısıyla yazıp imzaladığı bir kağıt var. Zonguldak'ta babamdan kalan bir apartman dairesi var bunu da satıp kendi üzerine yapmam için bana baskı yapıyor. Daireyi satmadığım için şimdi bana daha kötü hakaretler küfürler aşağılayıcı sözler sarf edip beni evden kovuyor. Boşanmak istediğini söylüyor. Evliliğimiz süresince çocuğumuz olmadı eğer boşanmazsam imam nikahlı bir eş alıp ondan çocuk yapacağını söylüyor. Elimde cep telefonuma mesaj olarak gönderdiği hakaret mesajları da var. Ayrıca tartıştığımız sırada ses kaydını aldım. Bunlar mahkemede delil olabilir mi? İngiltere'de beni evden dışarı çıkartmadığı ve kimseyle görüştürmediği için orada kimseye bir şey sorup öğrenemiyorum. Ayrıca evlenirken evlilik sözleşmesi yapmıştık. Hukuken nasıl bir yol izlemeliyim. Sizlerden soruma cevap ve yardım bekliyorum.