Mesajı Okuyun
Old 14-09-2007, 22:45   #15
DİLEK

sayın tansel görüşlerinize katılıyorum diyemiyeceğim.bunun sebebi aksini düşünüyorumda değil aslına bakarsanız bu konu bizim geçen dönemki 30 puanlık sınav sorusu hocamız sınav öncesi soruyu söyledi ve inceleme yapmamızı söyledi sınavda kamu yönetimi yeni kanun tasarısını tartışiniz diyordu 15 gün boyunca bu konuya odaklanıp araştirdim ve sonuç hüsrandı 30 puanlık sorudan 4 aldım sınıfta ki sınava giren kişi sayısı 200 ü aşkin yalnızca bir kişi 7 alabildi.bunu neden anlattığimi merak ediyorsunuz diyeceğim şuki herkesin görüşü kendine hocamız fikirlerimizi beğenmedi kendi düşüncesini dile getirmedi bile ben şimdi size soruyorum hangisi döğru tasarı tamamiyle yanlışmi bu tasarıyla devlet küçültülecek ve daha iyi olucak diye yazıyor ünüversitede okutulan kitaplarda incelemeye alıyoruz hukukçular farklı söylüyor siyasetçiler ve özelleştirilmeyi düşünülen kurumlar ben o kadar üzgünüm ki ne birinin düşündüğü diğerininkine uymayınca sınıfta mı kalınıyor aslında toplumun yararı düşünülerek yapılan bir tasarıda bir ortak çözüm alanı bulunamaması üzücü benim tek düşündüğüm ise ne tasarısı gelicekse gelsin ancak tasarlanan şey artık insanların eşitliğini sağlasın ve yaşam standartini yükseltsin işsizliği bitirsin ve bence bu tasarı eğrisiyle döğrusuyla yolsuzlukları önliyecekmi ekonomiye ne gibi katkıda bulunacak işsızlık çözülecekmi hepsi bilgi sahibi insanlarla dolu olan bu sitede tartışilsin saygılarımla