Mesajı Okuyun
Old 10-02-2008, 21:37   #19
Av.Ali ÇİTİL

Alıntı:
Alıntı:
Yazan:mkbatur vbmenu_register("postmenu_108495", true);
Kıbrıstaki diğer bölümler ve üniversiteler gibi hukuk fakültesinden de çok birşey beklemeyiniz.
Biraz daha yapıcı yorumlar bekliyoruz arkadaşlar üniversiteden beklenti içerisinde olmayalım bu şekilde zaten üniversite bize birşey vermeyecektir.Yanlış anlaşılmasın kesinlikle farklı görüşler düşünceler ifade edilebilir benim buna saygım sonsuz ama en azından gerekçeleri ve somut verileri ile olaya yaklaşalım aksi takdirde bu bize birşey kazandırmaz önyargıların bu konuda artmasını sağlar.Bizim amacımız burda birbirimizden azami şekilde yararlanmamız ve üniversitemiz konusunda paylaşımlarımızı artırmamızdır.
Alıntı:
Kıbrısta gerçek eğitim verildiğine dair ısrarını sürdüren arkadaşlar
Gerçek eğitimden kastınız ne olduğunu anlamadım ama ben gerçek eğitim verildiğini ısrar edenlerden değilim çünkü bu konu hakkında ısrar etmeye gerek yok zaten gerçekten eğitim veriliyor derslerimize giren öğretim üyelerinin çoğu kendi alanında uzmanlaşmış sayılı üniversitelerde hukuk derslerine giriyorlar ve her üniversitede de aynı dersi anlatıyorlar onların gerçek eğitim vermediklerini iddea etmek ispat yükümlülüğünü berberinde getirir. Aslında asıl sorun öğrencide de olabilir biraz özeleştiri yapmamız gerek ben de öğrenci tarafından gerçek eğitimin alınmadığını iddea ediyorum yani veren var ama alan yok.

Şunu söylemek isterim burda doğu akdeniz üniversitesinin öğrencilerinin sayısının artması çok güzel oldu umarım gün geçtikçede artar.