Mesajı Okuyun
Old 24-07-2007, 17:26   #22
WORTHY

Alıntı:
Yazan Çiğdem
merhaba sevgili arkadaşım.öncelikle tebrik ederim.ben de selçuk üniversitesinde okuorum.3.sınıfa geçtim.fakültemizden şimdilik memnunum.hocalarımız çok bilgililer ama anlatım konusunda hepsi başarılı değil bence.ancak konu hukuk olunca anlatmanın da pek kolay olduğu söylenemez.1.sınıfta çok zorlandım.ancak bu hukuka yeni başlamamdan kaynaklanıyordu.hocalarımız bize çok ii davranıordu özellikle Mehmet Ayan hocamız.medeni hukuku onun sayesinde çok sevdim.bu sene biraz daha rahat geçirdim.çünkü artık hukukun mantığını anlamaya başladım.şahin akıncı,berrin hoca ramazan hoca ve birde hasan mor hocamız çok süperdi.dersleri takip ettiğimiz sürece geçilecek dersler bence.ben okulumuzun çok kalabalık anfilerden oluşmasından şikayetçiyim.hocayla göz teması yanı konsantre olunamıyor buyüzden.ancak bu değiştirilemez sanırım buna da alışmak gerekiyor.ben 3 ve 4.sınıf derslerini çok merak ediyorum.3.sınıfa zor diyorlar.bu beni korkutuyor.gerçi geçen senede 2.sınıfa zor diyorlardı...neyse ben okulumu çok seviyorum.ve iiki selçuk üniversitesinde okuorum...busene tercih yapacak öğrencilere tavsiye edebilirim okulumuzu.sevgili arkadaşım sana da geleceğinde başarılar diliyorum.buarada sen sormuşsun ama hiç bahsetmemişsin fakülteden.bence biraz da sen anlat artıları ve eksileriyle okulumuzu.bide böyle bir konu açtıın için teşekkür ederim ben düşünüyordum açmayı sen açmışsın.

peki selçuk adalet meslek yüksek okulundan dikey geçiş yapan sayısını biliyor musun çiğdem? teşekkürler