Mesajı Okuyun
Old 23-08-2013, 14:29   #18
ersintoker

Varsayılan Ne desem?

Kafam karışık,,, öylesi mi daha iyi,,, yoksa böylesi mi,,, yok, yok,,, kendime ait değil, kafamın karışıklığı,,, insanlar görüyorum iki halli,,, bir zaman tanıdıklarım gitmiş yerlerine başkaları gelmiş sanki,,, o kadar farklılar,,, zerre kadar da dahlim yok üstelik,,, benimki gözlem sadece,,, üzülüyorum ama yine de,,, kıpır kıpır, canlı yerinde duramayan,,, sohbeti doyumsuz insanlar mumyaya dönüvermişler,,, biri kitap da yazmış üstelik okumadım,,, okumak da istemem onun bu haliyle yazdıklarını, eskiden olsaydı can atardım oysa,,, öteki desen her sabah anlattığı ya da uydurduğu, başından geçenlerle kırıp geçirirdi herkesi,,, şimdi tıs tok,,, yüzünün rengi, gözlerinin feri kalmamış…

Biri içkiyi bırakmış, öteki sigarayı,,, iyi etmişler değil mi,,, sağlıklarını uçurumun kıyısından döndürüvermişler,,, aileleri, arkadaşları memnun bu durumdan,,, ben ne de olsa uzaktan bakan biriyim, onlar kadar dostça düşünemiyorum tabii,,, bencilce benim bu yaklaşımım,,, ne yapayım bu da benim elimde değil,,, şimdi gidip bir film markete uğrayım “Guguk kuşu”nu alıp, seyredeyim bir kez daha…