Mesajı Okuyun
Old 02-09-2009, 19:10   #15
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Noyan Yiğit
Sayın Dikici Sizin,sayın Kağan ve Sayın Erdoğan'ın olayı sorguladığı tespitini yaptım sadece,yazımın devamında da
olaya açıklık getirdikten sonra olayın daha iyi anlaşılacağını yazdım.Size ve diğer arkadaşlara yönelik hiçbir ifade de bulunmuş değilim. Böyle bir niyetim kesinlikle yoktur ve olamazda.Sizin mesajlarınızın durumu ve teşekkür notlarınızdan ne kadar değerli bir hukukçu olduğunuz ve site için ve dolayısıyla meslektaşlarınız için ne kadar büyük bir iş yaptığınız ortada.Size tepki göstermiş değilim.Hiçbir ifadede de bulunmuş değilim size karşı. Eğer böyle anlaşıldıysam ve diğer meslektaşlarımda eğer böyle anlamışlar ise sizden ve diğer meslektaşlarımdan da özür dilerim.
İcra Mahkemesinin ödeme emrinin iptaline ilişkin talebi reddetmesi gerektiği fikrinize katılıyorum. Ancak İcra Mahkemesinin bu talebi reddine ilişkin kararının bozulduğuna ilişkin ve reddetmeyip ödeme emrinin iptali gerektiği yolunda karar vermesi gerektiği hususundaki yargıtay içtihatlarını da konu ile ilgili linklerde okudum.
Yanlış anlaşılmaktan dolayı gerçekten çok üzüldüm. Lütfen özrümü kabul ediniz. Saygılarımla.
Estağfurullah Sayın meslektaşım. Şimdi asıl ben çok üzüldüm. Bir yanlış anlaşılma oldu sanıyorum. Ben de sizden özür diliyorum.
Saygılarımla.