Mesajı Okuyun
Old 13-09-2008, 00:40   #4
üye25928

Varsayılan Teşekkürler inoktaanokta

Sayın inoktaanokta öncelikle 2 devre üstüm olarak belki de öss den çıkmış ve bir talihsizlik sonucu kendini konyada bulmuş olan hayatı tam manasıyla boş ve boşlukta geçen birsine çok yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Anlayamadığım nokta şurası, ben eğer not ortalamamı yüksek tutarsam başka bir fakülteye geçme ihtimalim yok mu: Dokuz eylül hukuk..
Ayriyeten internetten takip ettiğim ve çevremden duyduğum kadarıyla başbakanlık bursunun ikici öğretime verilmediği olgusu çok yaygındır. Şimdilik en çok başka bir fakülteye geçiş yaptırabiliyor muyum onu merak ediyorum. Şayet ki yaptıramıyorsam ikinci sınıfta öss ye yeniden hazırlanıp sınava girip başka bir üniversitenin hukuk fakültesini kazanırsam kazandığım fakülteye üçüncü sınıftan mı devam edeceğim? Ayrıyeten ders veriminden kasıtım şurasıdır ki derse giren öğretim görevlilerinin sabahki performansları ile akşamki performansları arasında fark olur mu idi zaten bu soruma yeterli bir cevap vermişsiniz ama tam olarak esas cevabı aldığımı söyleyemem. Bir de size özel bir soru sormak istiyorum; ikinci öğretim olduğumuzdan dolayı sehir içine inmek geceleyin sorun olur mu Atatürk yurdunda yahut Alaaddin Palas'ta kalmak daha mı avantajlı olur?

Baan vakit ayırıp yardımcı oldugunuz için çok teşekkür eder. eğitim hayatınızda ve konyada bol şanslar dilerim. Saygılarımla..