Mesajı Okuyun
Old 22-05-2006, 21:35   #25
yargıç isa

MERHABA ben isa hukuk fak. öğrencisiyim. Bu Danıştay olayının sadece islami çevrelerin üzerine değerlendirilmesinin yanında farklı değerlendirmelerinde yapılmasını beklerdim. Ben dinci biri değilim, AKP taraftarı hiç değilim ama AKP iktidarının böyle bir cinayete ihtiyacı olmadığını da düşünemeden edemiiyorum. Adamlar kurumsallaşmasını tamamalmak üzere ve sabırlı bi şekilde tamamlamayada devam ediyorlar.Devletin her kurumuna kendi adamalarını yerleştirdiler.Bu cinayete acaba ihtiyaçları var mıydı? Böyle bir cinayete konu olup birilerinin eline koz vermek istemeyecek kadar akıllı olduklarının düşünüyorum. AKP nin zarar görmesi üzerinden fayda sağlamaya çalışan kişler de mevcut. Bunlar hakkında bi yorum yapılamaz mı? Sorun sadece hükümet mi yoksa sorunun içinde DEVLETİN BİZZAT KENDİSİ var mı? Türkiye de yaşıyosa insan herşeyden ama herşeyden şüphelenmeli. Bir hukukçu olayı her yönden düşünmeli. BU olayı LAİKLİK düşmanları yaptı demek kestirme yoldur ve bu yol şimdilik işe yarayabilir ama sadece şimdilik... Yazık ki gerçeklerin farklı olduğu , olayın kahramanları yer yüzünden silindikten sonra ortaya çıkıyor ve bunlar da milletimize hep zarar veriyor. Acaba olayın asıl kahramanları KİMMM?