Konu: aldatılma
Mesajı Okuyun
Old 06-12-2011, 21:23   #1
zmr35

Önemli aldatılma

Yaklaşık 11 yıllık evliyim.2 çocuğum bulunmakta.Kamu sektöründe çalışmaktayım.Eşim 3 yıldır aynı kişi aldatıyor.Benim sorum boşanmadan önce diğer kadına manevi tazminat davası açmak.En son nerede ve ne zaman nasıl zaman geçirdiklerini tespit ettim.Çekilen fotoğraflarda çeşitli gezi yerlerine dikkat çekmemek için sabahın erken saatlerinde gidilmiş olduğu belli.Fotoğraflarda tek kadın yer almış ancak eşimin gözlük ve şapkası ve çantası ile poz verilmiş.Bunun da zamanı resim tarihi kayıtlı.O tarihlerde benim şehir dışında olduğum zamana denk getirilmiş.Eşimin telefon dökümanlarından nekadar sıklıkla görüştükleri de ortada. Geçenlerde bir trafik kazasında sigorta firmasınca açılan davada ,kazayı yapan kişiyi telefon sinyallerinden tespit edilerek baba ve oğulun bir arada olmadıkları ispatlanarak kazayı üstlenen kişinin baba değil oğlu olduğu kanıtlandı.Aynı şekilde mahkemeye başvurarak saat ve zaman verilmesi durumunda da bunların bir arada oldukları ıspatlanabilir mi?Yapılabilirse geriye dönük kayıt kontrollleri oluyor mu?Böyle bir davayı kazanma olasılığı yüksek olabilir mi.Tabii bu aldatma tek kadın tarafından olmasada bu eşimden de kaynaklansa bile o kişi onun evli ve 2 çocuğu olduğunu bilerek bununla görüşüyor.Açmam uygun olur mu? Teşekkürler