Mesajı Okuyun
Old 28-02-2017, 10:32   #1
Konuk

Varsayılan Sahte bir facebook hesabı üzerinden Rahatsız ediliyorum.

Merhabalar,
Sahte bir facebook hesabı üzerinden erkek arkadaşımın peşini bırak ben yokken seninle gönlünü eğlendirmiş diye mesaj aldım.Ve bu sahte facebook hesabı facebook üzerinden aileme ve arkadaşlarıma bana hakaret edici küçük düşürücü sözlerle benim hakkımda mesajlar attı. Daha sonra üzerinden 1 ay geçti ve bu seferde erkek arkadaşımın ailesine beni tanıyormuş gibi davranıp ağır hakaretlerde ve iftiralarda bulundu. Malesef erkek arkadaşımda ben de bu kişinin kim olduğunu bilmiyoruz. Son olarak kız kardeşime gelen bir mesajda yine hakaret dolu ve tehdit dolu bir msj ile ''bu seni 3.uyarışım bir daha uyarmam seninle bizzat hesaplaşırım ve elimdeki fotoğraflarını tüm ailene ve erkek arkadaşının ailesine gönderirim ve çevrende hiçkimse kalmaz''diye bir mesaj atıldı.Savcılığa dilekçe yazdık gelen mesajları ekledik.Bu kişi sahte facebook üzerinden iletişime geçtiği için kim olduğunun bulunması mümkün mü? Ve bulunur ise ne kadar sürede bulunabilir çünkü psikolojik olarak çok yıprandım ve huzursuzum. Cevabınız için şimdiden teşekkürler.