Mesajı Okuyun
Old 25-08-2012, 23:29   #1
Yağren_naz

Varsayılan çekişmeli boşanıyorum oğlum altınlarım nafaka ve ev eşyalarım

Merhabalar;ben 3 yıl önce eşimi severek evlendim fakat eşimin ailesi beni hiç istemedi.Bir araba aldık, kayınpederim in üzerine kredi çekildigi için ,onun üzerinde eşim ama her ay bankadan kayınpederimin üzerine havala yaptı.elimde bir tane dekont var.eşim evin anahtarını bile elimden aldı kargoyla birkaç eşya gönderdi.Artık yapacak başka birşey olmadiğinı gördügümden boşanma davası açtım.eşim cevap dilekçesinde evi terk ettiğimi söylemiş oysa kendisi gönderdi.Ziynet eşyalarımı evlendiğim ilk gün kayınpederim istedi vermedim eşimi üzerime saldı eşim zorla aldı benden.6 aylık hamileyken bir tanışımızın düğününde istedim verdiler taktım fotografı var yine geri aldılar.1,5 yaşında oğlum var çekişmeli boşanma davası açıldı.davayı ben açtım.Eşim güya ben hamile olbilmem yada hamileliğimin devamı için ziyntlerimi bozdurmuş harcamış.Evliliğimin ilk senesi hamile kaldım ve böyle bir tedavi görmedim.Eşim ben hamileyken birde kredi çekmiş ve benim bundanda haberim yoktu.Eşim memur, üzerine kayıtlı bir mal varliği yoktur keyınpederime yapılır başka ne aldıklarınıda bilmiyorum.Bunlardan hak isteyebilirmiyim,çocugumun velayeti kime verilir ben şimdilik çalışmıyorum bana nafaka bağlanırmı yada ben takılarımı bu insanlardan alabilirmiyim lütfen bana yardımcı olun...