Mesajı Okuyun
Old 17-04-2010, 10:16   #1
yağmur bade

Varsayılan çocukların velayetini başka yollarla almaya çalışan psikolojisi bozuk

sevgili kahdem üyeleri dövülüp evden atıldığım için bebeklerim babasının yanında kalmıştı hakim beye yazdığım dilekçe sonucunda pedagoga yönlendirildik bunun sonunda çocuklarımı geçici olarak bana verdiler babasına ise ayın belli günlerinde görme hakkı verildi yalnız icra memurları ve polis çocuğu almaya gelince geliyor teslim edrken kimse olmuyor eşimde bundan yararlanıp üstümüze iftira atıyor arabama zarar verdiler diye yada kardeşleri kameraya çekiyor çocukları getirirken çocukların eşyalarına zarar veriyor pijamasını kesmek gibi yada kazağının altından silahını gösteriyor geçen ayın üçüncü cumartesi günü geldiğinde ben çocukları giydirirken annneme eşimden elbiselerimi istemesini söyledim annem sorunca eşimde sinirlenmiş attım işte varmı diyeceğiniz diye sonrada sinirlenmiş gitmiş çocukları almadan bunuda hakim beyin yanına giderek bana çocuklarımı göstermiyor ya polis ya memur istiyor diyerk anlatmış hakim bey kendisini aramamı istemiş aradığımda çocukları neden vermediğimi sordu bende bana türlü iftiralar attığını söyledim hakim benden kesilmiş pijamanın fotoğrafını istedi acaba bunu mahkemeye gidincemi götüreyim yoksa hemenmi mahkemedeonun amacı böyle yaparak çocukların velayetini almakvelayet ona verilirmi boşanmak istemediğini söylüyor mahkemede banada telefonda boşanmak istemiyosam seni ve çocuklarını sevdiğim için değil maddi manevi zararlarımı karşılamamak içi diyo ne yapabilirim teşekkürler.