Mesajı Okuyun
Old 03-05-2010, 08:55   #207
Atahun

Şimdi geldik işin en zor tarafına... Duygular bazen öyle yoğun oluyor ki, yazmak istediklerinizi aynen yansıtamıyorsunuz. İstiyorsunuz ki, beyindeki resmi olduğu gibi buraya, bu sayfaya aktarasınız.

Yine de şansımı deneyeyim. Umarım kimseyi unutmam.

Başta; Gerek yolculuk öncesi ve gerekse yolculuk süresince bana katlanmak zorunda kalan yol arkadaşım, abim, dost insan Sancar abi' ye,

Toplantı günü tüm mesailerini bize ayıran,memnun ve mutlu olmamız için yüreklerinden gelen tüm enerjilerini bizlere harcayan, güzel bir birliktelik için o mükemmel organizasyonu gereçekleştiren ve şuan kendileri için uygun kelime bulmakta güçlük çektiğim en iyi, iyi, iyi... Sayın Armağan KONYALI' ya (Armağan abi ) ve Sayın Ege' ye (Ege abi )

Havaalanına indiğimiz andan itibaren bizleri önce telefonla, sonra da fiziki olarak karşılayan İzmir' in Türkan ŞORAY' ı (Yalan mı? Falcının Nur hanım için söylediğini de yazmıyorum. ) süper kardeş Süpernatural'e,

Geldiğimizi duyar duymaz soluğu yanımızda alan, birlikte olduğumuz heranı ölümsüzleştiren ve tanışmakta onur duyduğum sayın Duygu IŞIK' a,

Ayvalık' tan İzmir' e, gelerek geceyi renklendiren sayın Şehper hanım' a,

Herzaman birlikte olmaktan zevk aldığım dost Engin' e,

Gecenin en renkli siması, bir arada olmakatan zevk aldığım İzmir eşrafından sayın Adli tip ve eşi Sinem hanım' a,

Az da olsa, sohbet etme fırsatı bulduğum ve tanışmaktan mutlu olduğum sayın Kemal YILDIRIM' a,

Geceye en uzak yerden (taa, Konya' dan... )katılan ve yarım metre öteden bana bir türlü sesini duyuramayan Sayın Nur Deniz' e,

Hızına ve performansına ayak uyduramadığım, güzel insan Sayın Gülümse' ye,

Geç de olsa aramıza katılan, samimi, candan ve sürekli gülümseyen yüzleri ile beni etkileyen sayın Özgür KARABULUT ve Av. Yıldız'a,

O gece, aramızda misafir olarak bulunan tüm dostlara,

Çok , ama çok teşekkür ediyorum.