Mesajı Okuyun
Old 02-01-2017, 18:50   #1
Mağdur

Varsayılan Sağlık Raporu ve Fetö Mağduriyeti

Öncelikle iyi günler dilerim.

Sorumu kısaca açıklamam gerekirse;

Tsk mensubuyum

2011 senesinde hipertansiyon tanısıyla uçuştan men edilerek sınıf değişikliği aldım. Bu karara itiraz ettim fakat itiraz hastanesinde yine önceki karar dikkate alınarak hakkımda düzenlenen karar geçerli sayıldı, sonrasında 2.itiraz muayenesine gönderildim ve yine aynı diğer kararları alarak hakkımda düzenlenen tanı ve karar kesinleşti.

2016 yılı 669 khk gerekçesiyle tekrar muayene hakkı verilmesi suretiyle MSB ve Sağlık bakanlığı tarafından oluşturulacak heyet ile tekrar muayene sürecine girdim ve hakkımda düzenlenen "hipertansiyon" tanısı kaldırıldı yerine uçuşa herhangi engel teşkil etmeyen Labil tansiyon yani halk diliyle hastane- beyaz önlük korkusu tanısı konularak uçuşa tekrar dönüşüm sağlandı. hakkımda hipertansiyon tanısını koyan doktor fetö zanlısı sıfatıyla hem atıldı hemde tutuklandılar.

hipertansiyon rahatsızlığının geçen iyileşen bir rahatsızlık olmaması sebebiyle geçmişe dönük hak kayıplarım ve maddi manevi yıpranmalarımı mesleğimden geri plana atılmamı üstüne eklersek ne gibi hak iddaa edebileceğim ve nasıl bir yol izleyeceğimi siz değerli site üyelerinden talep etmekteyim. şimdiden cevaplarınıza teşekkür ederim.