Mesajı Okuyun
Old 22-10-2006, 23:55   #15
kamaci

Varsayılan sayın Bursk

bu konuyu ben açtım sizin gibi düşünen bir kaç kişinin söylediklerini üzerine saçma sapan ikilem içinde kaldım. Saçma sapan dedim çünkü burdaki yorumları okuduğumda böyle bir düşüncenin ne kadar yersiz olduğunu anladım ilk yorumunuz gerçekten çok iddalı. Neden yazılanlara cevap vermiyorsunuz? İstatisklere bakarak yorumunuzdaki genellemye nasıl vardınız bilemiyorum. Benim kendi düşüncem siz fazlaca bir genelleme yapmışsınız. Hiç bir vakıf üniversitesinin akademik kadrosunu inceledinizmi? ben kendi fakültem için konuşuyorum bizim fakultenin kadrosuna bakıtğımda bir devlet universitesinden eksiğim olduğunu düşünmüyorum. Unutmadan hukuk fakultesi dersane seçer gibi öyle sağdan soldan duyarak seçilecek bir bölüm değil. Hukuk moda meslek olduğu içinde seçilmez. Hukuk istenerek seçilen bir bölümdür. Şuan burda bir anket yapılsa ki böyle bir anket yapılmış biraz incelerseniz bulursunuz sonucun istenilerek seçilen özveri gerektiren bir fakulte olduğunu görürsünüz. Sözü şuaraya getirmek istiyorum ; ben vakıf universitesinden bir hukuğu boşta kalmamak için seçmedim puanınla devlet üniversitelerinden de tercih yapabiliyordum fakat hukuk istediğim için bir vakıf universitesini seçtim. Ne moda olduğu için ne de değiniz gibi dersaneye kaydolur gibi değil..
Eğer yanıtımda bir hata yaptıysam bütün forumdan özür dilerim
saygılarımla....