Mesajı Okuyun
Old 12-12-2009, 15:11   #350
üye25928

Alıntı:
Yazan taz10
herkese merhaba.. =)) ben de 2008-2009 dönemi selçuk hukuk kazananlardanım ama 1 sene dondurdum okulu ve çok merak ediyorum durum nedir.. ayrıca selçuk hukuktan daha yüksek hukuka geçen arkadaşlar var mı..??

Öncelikle tanışıyor muyuz, diye merak ettim çünkü sınıf arkadaşı olma ihtimalimiz kuvvetle muhtemel. Açıkçası şaşırdım, ben olsam dondurmadan okula devam ederek sınava hazırlanırdım ama artık size başarı diliyor ve emeklerinizin karşılığını alacağınızı umut ediyorum. Bu sene bence biraz şanslıydık. Çünkü Onursal hocadan Ceza hukuku alabilme şansını yakaladık. Ayrıca bir aksilik olmazsa 4. sınıfta da yeniden dersimize gireceğini söylüyor Sayın Onursal Hocamız. Ben bu yüzden çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Bu sene genel anlamda geçen seneye göre daha monoton geçiyor. Ama dersler genel anlamda en az geçen seneki kadar zevkli. Okulu bir sene dondurmanıza gerçekten çok üzüldüm. Bizim dönemde not ortalaması daha yüksek yerlere yeten yoktu benim bildiğim kadarıyla. Ayrıca yatay geçişle fakültemize gelenlerin not ortalamaları da çok yüksek, belirtmeliyim bunu da. İnşallah her şey gönlünüzce olur. Şimdilik durum bu şekilde. Size başarılar.