Mesajı Okuyun
Old 09-10-2008, 18:31   #3
Konuk

Acil şahsi munasebet

kızım 6 yaşında 2003 doğumlu.ayın 1.ve 3. haftası c.tesiden pazar akşamına kadar şahsi munasebet olucaktı.Fakat çocuk kucuk olduğu için ve dogduğundan itibaren baba olmadığı için ananeyle haftada 2 kere görüyordu.babada bu hakkını halen benimle barışmak istiyor tehtitler ediyor ben reddettikçe çocuğu zorla alıcağını belirttiyordu.cocuğun psikolojisinin onun için önemli olmadığını kendi psikolojisinin bozulacağını dile getiriyordu.aradan boyle bir sene gecti ve kızımın yanında ananeye saldırdı hakaretler uzerine yurume gibi.suç duyurusunda bulundum.dava actım şahsi munasebetin yeniden duzenlenmesi için kendisi hemde uyuşturucu kullanmaktan hırsızlıktan sabıkları var.ara kararda gece kalma kalktı.fakat zaten çocuk ic.memuru ve uzmanla gelindiğinde gitmiyordu.uzman raporundada çocuğun babadan korktuğu belirtildi.pazar gunu uzman gelicek çocuğun babaya teslimi sırasında ara kararda boyle belirtildi.kızım halen korkuyor zorla almaya kalktığı için kendisiama alamadı.ağlatarak bağırtarak zorla teslimi mumkunmu kızımın babaya.