Mesajı Okuyun
Old 01-09-2008, 07:38   #1
ParanoidAndroid

İnceleme Anlat Evladim

ANLAT EVLADIM:

"Sevgilinizden mi ayrildiniz; yemek midenize mi oturdu; peklik mi cekiyorsunuz ya da hic kimse sizi anlamiyor mu? Hic cekinmeyin.. "Anlat Evladim"a anlatin.. Harika bir kitap bitirdiniz ve "bu kitabi ben yazmis olsaydim keske" diye dertlendiniz.. hayir efendim, dertlenmeyiniz; "Anlat Evladim" ne gune duruyor.. Bu aralar ozguven sorunu cekiyorsunuz; biz sizi pohpohlariz efenim; siz yeter ki bizimle paylasin.. Biz sizin icin variz! .. Gerci henuz kurulmadik Ama pek yakinda gumbur gumbur geliyoruz.. Site (dahili/harici) reytingleri alt ust olacak..)
P.A. "

Alıntı:
Yazan Can DoganelItiraf..com'dan:Gecenin 3'ünde sitede yalnız olmaya alışkın biri olarak

Sayin Doganel gecenin ucunde yalnizlik sorunu mu cekiyorsunuz.. Biraz daha tutunuz yalnizliginizi.. "Anlat Evladim" ekibi ile yalnizliginizi dagitmaya ve hatta perisan etmeye geliyoruz! Geliyoruz!
Anlat Evladim Mustakbel Kurucu Uyesi P.A. saygilar sunar

VE ISTE O AN GELDI VE DE CATTI !!!

Anlatmak yetecek mi? Yetmeyecek.. Onu da dusunduk efendim.. Cesitli tedavi yontemlerimizle hizmette sinir tanimayiz biz.. Biz kim? Biz yani, Anlat Evladim'in guzide ekibi.. Kadroda sayin baskanimiz P.A disinda kimse bulunmamakta ancak yine de "biz" ifadesinin kullanilmasini daha dogru bulmaktayiz efendim.. Zira baskanimiz zaman zaman (su zaman gibi) "baskan vekili/sozcusu", "baskan sekreteri" vs. olarak da karsimiza cikabilecektir..

Genel Tedavi Yontemleri:

Minor Tedavi:
  • Sizi bunaltan bir konu var; ancak o kadar da mesgul etmiyor beyninizi: size iki nefes gonderiyoruz.. Hemen tuketmeyiniz..
  • Sizi slkan konu aslinda sizin derdiniz degil.. Baskasinin problemine uzuluyorsunuz: nasihat gonderiyoruz efendim. Tadi guzel olmasa da etkisini anlayabilmeniz icin bir ay duzenli kullanmalisiniz..
  • ....
  • ..........
Major Tedavi:
  • Gunden gune mutsuzlugunuzun ilerledigini mi hissediyorsunuz: zor bir konu.. ama caresiz degil.. arastirmalar devam ediyor.. alternatif yontemler de denenebilir.. Doktrinde birlik yok.. uzulmeyin yahu, bakacagiz bir caresine.. kronik mutsuzluk hali cagin yaygin hastaliklarindan.. dus alin siz.. evet evet, kalkin bir dus alin.. herseyi de bizden beklemeyin yahu! dus alin ve uyuyun.. bu konuyu daha sonra konusuruz..
  • Dunya basiniza yikildi! Off! : Gececek bu gunleeeer.. Oldu bitti! "yeniden baslayabilme gucu" gonderiyoruz efendim size.. Once kucuk dozlarla basliyoruz tedavimize, gunden gune artiriyoruz dozu..
  • Yurek sancisi, ask acisi cekiyorsunuz: Size mesgale gonderiyoruz efenim.. Sinirsiz dozda alabilirsiniz.. Hatta bayilana kadar kullanin.. Aci, halen gecmediyse -ki genelde gecmez- bize tekrar basvurun.. Alternatif yontemleri (bkz. asagida olacak) kullanacagiz artik n'apalim..
  • Cocuk istiyorsunuz: Error! Error! Error! (Efendim sistemin akli karisti, sonra tekrar deneyiniz)
  • .....
  • .......
  • .........
Alternatif Tedavi Yontemleri:

Tokatlamak, IsIrmak, sac-bas yolmak, karina yumruk yok, kulak cekilebilir, vs, vs..

Bitmez efenim bitmez.. Sizde sorun bizde yontem tukenmez..

VEEEEEE BASLIYORUZ !

1
2
3

ANLAT EVLADIM :

..