Mesajı Okuyun
Old 10-06-2007, 12:38   #9
ecesaka

Çünkü,
1- Henüz yeni başlamak üzere olduğum mesleğimde uygulama konusunda birbirinden farklı örnekler görmemi sağlayarak kendimi geliştirmemi sağlıyor.
2- Sorulan sorulara yanıt verebilmek için çırpındığımdan, araştırma yapmamı geliştiriyor. Özellikle verdiğim cevaplara dayanak olarak Yargıtay kararları, kanunlar karıştırmak bu konuda hızlanmamı sağlayacağından, ilerisi için sanırım gerçekten çok faydalı olacak benim için...
3- Gerçekten seviyeli, sürekli yardımcı olmaya çalışan birbirinden iyi insanlarla dolu.
4- Bilgiler bir çok hukuk sitesinde olduğu gibi karman çorman değil, kolay aranabilir ve bulunabilir şekilde düzenlendiğinden daha kolay araştırma ve inceleme imkanı sağlıyor,
5- "Teşekkür" etmeyi neredeyse unutmak üzereyken, insanlara teşekkür etmenin ne kadar güzel bir şey olduğunu hatırlatıyor, teşekkür aldığımda da çok mutlu oluyorum. Bir şeyleri doğru yapabiliyor olduğumu hissediyorum...
6- Özellikle çalışma grupları sayesinde merak ettiğim konuların özüne inerek daha detaylı bilgi sahibi olabiliyorum.

İlk anda aklıma gelenler bunlar...

Bir de bazı sorulara cevap verildiğinde bile olay olarak konuyu incelemek çok zevkli oluyor... Sn. Suat Ergin'in bu şekilde öğretici bir başlığı vardı... Gerçekten çok faydalı ve öğretici oldu benim için